ترجمه بیانیه

“رفتاری که امروز در زمان رسیدن چانیول و سهون در فرودگاه هانویی-ویتنام شاهد بودیم مصداق بارز بی‌احترامی و بی‌فکری بود.

این قابل قبول هست که فن‌ها از دیدن پسرها خیلی هیجان‌زده شده باشن، اما این به اونها این اجازه رو نمیده که پسرها رو هُل بدن یا به اونها دست بزنن. اینکه فن‌ها امروز هیچ فضایی در اختیار پسرها قرار ندادن و فشار جمعیت به‌حدی زیاد بود که چانیول و سهون مرتبا به چپ و راست هُل داده میشدن، نه تنها برای پسرا بلکه برای فن‌ها و سایر افراد حاضر در فرودگاه هم خطرناک بوده. این خیلی مهمه که فن‌ها یاد بگیرن که به فضای شخصی اعضا احترام بزارن و ملاحظاتی که پسرا لیاقتش رو دارن در اختیارشون بزارن.


اگرچه، این مسئولیت فقط به دوش فن‌ها نیست بلکه در درجه‌ی اول این اولین و مهمترین وظیفه کمپانی هستش. کمپانی باید برای آرتیست‌هاش سفر ایمن فراهم کنه تا اونا تحت استرس و خطر کمتری در طول فعالیتشون باشن، اما متاسفانه این چندمین بار هست که ما شاهد اتفاقات ناخوشایند اینطوری هستیم.

باتوجه به بی‌مبالاتی اس‌ام ما از اونا ناامید شدیم، کمپانی‌ای که با دونستن رفتار فن‌ها اجازه داده گارد امنیتی خیلی کمی در کنارشون قرار داده و اجازه داده تا آرتیست‌هاش با این شرایط توسط فن‌ها احاطه بشن، ما میخوایم که اس‌ام این واکنش مناسبی به این اتفاق نشون بده.
سهون گلوبال یونیون و چانیول گلوبال.”


DS.EL

با سلام، من ❤DS.EL❤ ، یکی از نویسندگان اولین سایت رسمی خبری اکسو، Weareoneexo.ir هستم؛ و امیدوارم بتونین از این سایت لذت ببرین, و مطالب گوناگون و جدیدی کسب کنین.

5 دیدگاه

B.B.H · ژانویه 13, 2020 در 10:46 ق.ظ

واقعا چرا بعضی از فنا یه ذره هم شعور ندارن-_-؟

    shida · ژانویه 21, 2020 در 1:21 ب.ظ

    اینکه بعضی هاشون شعور ندارن درست ولی مشکل از اس امه که نتونسته امنیت برقرار کنه ما ایرانی هاهم اگه اکسو بیان ایران همچین واکنشیو نشون میدیم پس دست خودشون نبوده

نرجس · ژانویه 13, 2020 در 11:14 ق.ظ

حاجی چن نامزد کرد داره ازدواج میکنه و چند ماه دیگه هم بابا میشه
نمیخواین خبرشو بذارین
من یه بیانیه رسمی میخوام

lune · ژانویه 13, 2020 در 9:41 ب.ظ

به نظرم تموم مسئولیت گردن اس امه این که میگیم مشکل از فن هاست درست نیست این فن هان که ارزوی دیدن پسرارو دارن و هرکسی هم جای اون طرفدارا بود مکثی نمیکرد که به سمتشون بره فنا دست خودشون نیست و تو اون لحظه قطعا نمیتونن تصمم عاقلانه ای زبگیرن

ناشناس · ژانویه 25, 2020 در 4:35 ب.ظ

یبه تو چه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.