چن EXO پس از نامزدی و اخبار کودک از طرفداران بخاطر “ناامیدی و صدمه دیدن” عذرخواهی می کند.

چن نامه ای را برای هواداران منتشر کرده است و از “ناامیدی و صدمه” ناشی از اعلامیه وی مبنی بر این که به دوست دختر خود مشغول است و انتظار یک کودک دارد ، عذرخواهی می کند.

او به هواداران گفت: “سلام. من چن هستم‌ پس از نگرانی زیاد درباره اینکه چگونه باید احساساتم را ابراز کنم ، نوشتن به EXO-L برای من طول کشید تا الان.

“نگران شدم که از ضبط ضعیف که به شما آسیب برساند ، اما می خواهم ابتدا از هر کسی که منتظر تمام مدت عذرخواهی است ، عذرخواهی کنم.

“من همچنین می خواهم عذرخواهی خود را از EXO-L اعلام کنم که باید از اخبار ناگهانی من بسیار غافلگیر شده و مورد تعجب قرار گرفت.

وقتی برای اولین بار آن نامه را نوشتم ، اولین بار بود که چنین چیزی را تجربه کردم ، بنابراین نگران شدم که درباره EXO-L که با من بوده است چه بگویم. با این حال ، من نامه ای نوشتم زیرا فکر می کردم ابتدا باید همه را به شما بگویم …

با این حال ، ضبط ناخواسته ضعیف و ضعیف من باعث ناامیدی و صدمه شد و دیدن تجربه شما باعث شد که قلب من نیز احساس درد کند.

وی ادامه داد: “من نمی دانم احساسات من به خوبی منتقل می شود یا نه ، اما صمیمانه سپاسگزارم برای عشقی که به من دادید و از هر کس دیگری بیشتر می دانم که من به خاطر همین هستم که الان هستم عشق.

“من می خواهم دوباره بخاطر ابراز عذرخواهی از شما تا همین اواخر عذرخواهی کنم. همچنین ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه سعی کنید کوشش کنید. متشکرم. “

چن یک ماه پیش از اعلام این خبر نامه دست نوشته را به هواداران تقسیم کرده بود ، با SM Entertainment تأیید کرد که این زن و شوهر قرار است عروسی کنند.

در بیانیه آژانس آمده است: “چن با شخصی باارزش دیدار کرده است و ازدواج خواهد کرد. عروس غیر مشهور است و عروسی با حضور فقط خانواده هایشان به صورت خصوصی برگزار می شود.

“برای احترام به عقاید خانواده های آنها ، عروسی و همه چیز مربوط به آن به صورت خصوصی برگزار می شود ، بنابراین از هواداران و خبرنگاران می خواهیم انها را درک کنند.

چن به عنوان یک هنرمند به سخت کوشش خود ادامه خواهد داد. ما از شما می خواهیم که بسیاری از برکات و پیام های جشن را برای شما ارسال کنید. “

در همین حال ، یک منبع از SM Entertainment به Soompi گفت که چن قرار است پدر شود ، گفت: “درست است که عروس چن باردار است.”

چن در سال 2012 با EXO آغاز به کار کرد و اولین اجرای انفرادی خود را در آوریل گذشته با آلبوم آوریل و یک گل و آهنگ Beautiful Goodbye انجام داد.


EXO.CY

مهم نیست چه زمانی اکسوال شده باشی... مهم اینه تا اخر اکسوال بمونی...

3 دیدگاه

B.B.H · فوریه 20, 2020 در 7:09 ب.ظ

آخرش کاری کردن که عذرخواهی کنه 🙁
خوشبخت بشه ♡

    EXO.CY · فوریه 20, 2020 در 7:15 ب.ظ

    اره بخاطر فن هایی هست که هیت دادن😒😒😒
    معلومه خیلی ناراحت شده ☹☹☹☹
    اشکال نداره😊😊
    خوشبخت بشه❤❤❤❤

Seoul · فوریه 20, 2020 در 10:59 ب.ظ

از دست این هیترا😡
بچمو به غلت کردن انداختن . آخه چرا باید چن چنی برای همچین کار زیبا و مقدس از ماها عذرخواهی
کنه ؟! اگه ماها واقعا اکسوالیم باید هواشو داشته باشیم و به تصمیماتش احترام بذاریم . چرا ساسنگ
فن ها وجود دارن و زندگی اوپاهای مارو بهم ریختن ؟
ای خداااااا😧

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.